demo 1 demo 2 Infinity

Nasza firma

logo

Nieruchomości to nasza pasja

Jesteśmy Biurem Nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem. Zakres naszej działalności obejmuje województwo kujawsko-pomorskie. Specjalizujemy się w pośredniczeniu w sprzedaży i wynajmie domów. Sporządzamy pełną dokumentację, pomagamy we wszystkich formalnościach. Współpracujemy ze największymi bankami w Polsce w celu zapewnienia Państwu wygody podczas formalności związanych z kredytowaniem. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu.

Nasz sukces

Tajemnicą naszego sukcesu jest sposób i innowacyjność podejścia do klienta. Każda osoba zainteresowana naszą ofertą podpisuje umowę i uiszcza tylko jednorazową opłatę w wysokości 250 zł, dzięki której uzyskuje dostęp do całej naszej bazy ofert.

W przypadku finalizacji umowy klient nie ponosi dodatkowych kosztów, jak w przypadku innych firm. Jedynymi ograniczeniami płynącymi z takiego rozwiązania są:

  • czas u użytkowania bazy - klient może z niej korzystać jedynie przez okres 1 miesiąca od podpisania z nami umowy (nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ją przedłużył)    

  • dzienny limit przeglądań - klient zostaje ograniczony do przeglądania szczegółowo (adres lokalu i kontakt z właścicielem) trzech ofert dziennie

Zapraszamy do współpracy!